24. mája 2017

Spring/Summer trends I Love


Ahojte! Dneska je článok netradične aj v stredu, čo by som chcela takto pridávať aj častejšie. V tomto článku by som vám rada ukázala trendy, ktoré u mňa momentálne toto obdobie jar/leto vedú. Čo sa týka farieb, tak sú to stále neutrálne farby, bledomodrá a ružová. Z outfitov ste si mohli už určite všimnúť, že som sa zamilovala do off the shoulder topov, ktoré teraz nosím naozaj stále a je to jednoznačne môj najobľúbenejší trend. Ďalší trend sú kvetinové vzory, ktoré ma bavili vždy, ale teraz sa začali objavovať aj palmové vzory, ktoré mňa tiež zaujali. Výšivky vidíme teraz v obchodoch všade a mne sa najviac páčia tie s červenými ružami, no nič také zatiaľ nemám, tak si možno zaobstarám nejaké tričko alebo práve rifle, ktoré ma tiež zaujali a myslím si, že outfit môžu pekne ozvláštniť. Aké trendy bavia momentálne vás?

spring summer shein trends
spring summer shein trends
spring summer shein trends
spring summer shein trends

5 komentárov

 1. Milujem také tie folklórne prvky na oblečení, táto jar je ozaj krásna :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Trička, blúzky a šaty s odhalenými ramenami som si maximálne zamilovala a nakupujem ich teraz asi najviac!:) Takisto milujem kvetinové a palmové vzory, už dlhú sobu a takisto som si obľúbila pelikány a mopslíky a buldočekov!:) Nášivky sú tiež moja láska a veľmi si idem aj na army vzoroch:)

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento typ blúziek s holými ramenami sa mi veľmi páči. No všetky tie kúsky sú zaujímavé.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vůbec se ti nedivím, taky mě ty výšivky pořád drží. :) Kromě toho jsem se ale (taky znovu) zamilovala do off-the-shoulder topů! A čehokoli, co je lehké a vzdušné. :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť

i love you ♥

Latest Instagrams

© thestyletale ♡. Design by FCD.