Social Media Icons

slide code

Review: Catrice - All Matt Plus Make-Up

Dneska vám chcem napísať niečo o make-upe, ktorý sa stal mojím veľkým obľúbencom. Ide o make-up od značky Catrice s názvom All Matt Plus. Malo by ísť o vynovenú verziu make-upu s názvom Infinite Matt. Ten som však bohužiaľ nemala, tak ich neviem porovnať, ale aspoň vám niečo poviem o tomto. Cena produktu sa pohybuje okolo 6€, čo je podľa mňa skvelá cena za tak dobrý make-up.

66
Sľubuje: Dokonalý základ pre tohtoročnú sezónu líčenia: matná pleť. Make-up All Matt Plus - Shine Control kontroluje nežiadúci lesk – po celý deň. Jemné zloženie neobsahuje oleje a ponúka skvelé krytie, ktoré hravo nechá zmiznúť malé nedokonalosti pleti. Zároveň ti svetlo odrážajúce pigmenty zaručujú zamatovo-matné zakončenie bez efektu masky.

Môj názor: Ako prvé musím pochváliť veľmi pekný sklenený obal a pumpičku, ktorú mám pri make-upoch najradšej. Krytie je stredné, ale podľa mňa dostačujúce, pretože červené fľaky mi zakryje a o ostatné sa už postará korektor. All Matt Plus pleť zjednotí, pekne zmatní a pri tom nevysušuje (s čím mám ja často pri zmatňujúcich make-upoch problém). Výdrž by som povedala tak približne na 10-11 hodín, čo si myslím, že je celkom slušné. Jediná vec, čo ma pri tomto make-upe mrzí je to, že nemá SPF, čiže vás pred slnkom nechráni, čo by sa v letnom období hodilo. Tento make-up má snáď ešte jednu menšiu chybičku krásy a to, že sa celkom rýchlo míňa vďaka jeho tekutej konzistencii. Vybrať si môžete zo 4 odtieňov, ja mám ten najbledší 010 Light Beige a ten mi úplne vyhovuje.

88 77

+ zmatní
+ nevysušuje
+ balenie pumpička 
- chýba SPF

Záver: Tento make-up som si veľmi obľúbila a už si plánujem kúpiť ešte jedno balenie, keďže mne osobne úplne vyhovuje. Páči sa mi, ako pleť zjednotí, rozjasní a pleť ostane matná. Catrice mám ako značku rada a s týmto produktom si to u mňa znova potvrdili. Bod strhávam len za chýbajúce SPF, čo by som ocenila.

Body: 9/10

6

Komentáre

  1. Vypadá vážně skvěle:) Nejdříve jsem si myslela, že v našem malém městečku tuhle značku v žádné drogérce nenajdu ale našla jsem a dokonce jsem si i povyskočila:):D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já jsem od Catrice zatím vyzkoušela jen rtěnku a nebyla špatná :-) Jinak používám BB cream, makeup už jsem skoro zasklila :D Haha

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

i love you ♥

Most Loved

La La La
Konečne je teplo! Už som mala plné zuby zimy a neustáleho striedania zimného a letného oblečenia a…
Hey Autumn!
To, že jeseň je mojím obľúbeným ročným obdobím už nie je žiadne tajomstvo. Milujem všetko, čo sa j…
Storyteller #3
Všimla som si, že tento typ príspevkov máte celkom radi. Čas letí tak rýchlo, že som si ani nevšim…
Šaty môjho leta
Leto síce nie je moje obľúbené ročné obdobie, no aj napriek tomu ho mám za niektoré veci rada. Mil…