Social Media Icons

slide code

Review: Essence - Matt Longlasting LipglossAhojte! Dneska ako ste si už všimli, tu mám beauty článok! Tentokrát to bude recenzia na dlhotrvajúci matný lesk na pery od značky Essence. Skôr by som teda povedala, že je to tekutý rúž ako lesk na pery, ale nevadí. V poslednom čase som ho nosila veľmi často, aj napriek tomu, že teraz je moje obľúbené obdobie, a to obdobie tmavých pier, tak si ma aj tak tento nude odtieň získal.

Na výber je 5 odtieňov, z ktorých ja mám 02 beauty – approved, čo je krásna nude farba. Ako prvé by som začala aplikátorom, ktorý je jemný a aplikácia s ním je naozaj veľmi jednoduchá. Taktiež tento lesk veľmi pekne vonia, čo mám ja vždy veľmi rada. Pekne na perách zaschne, ale mal by byť dlhotrvajúci, no na perách mi s pitím vydrží tak 3 hodiny, čo ale zas nie je také zlé. Taktiež vytvorí matný finish, ktorý sľubuje. A čo je pre mňa úplne najlepšie je, že mi vôbec nevysušuje pery aj napriek tomu, že je matný. Myslím, že za tú cenu je to naozaj dobrý produkt.

Neviem teda, ako to je s ostatnými odtieňmi, ale tento by som vám určite odporučiť mohla. Taktiež dúfam, že do budúcnosti pridajú ešte ďalšie zaujímavejšie odtiene, pretože tie ostatné pre mňa nie sú už ničím špeciálne a zaujímavé.

2016-10-29 05.31.43 1
+ cena
+ nevysušuje
+ vôňa
- výdrž by mohla byť ešte lepšia
- malý výber odtieňov


Komentáre

 1. Ta barva vypadá hezky, kdyby byla ještě trošku tmavší, tak by byla uplně suprová:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ten výber odtieňov je často problém aj pre mňa...ale tento nude je dobrý výber :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Už som sa nad nimi pozastavila, ale nakoniec som si povedala, že najprv nad nimi trochu viac pouvažujem a nájdem nejaké recenzie :D Takže tento článok mi prišiel len vhod :D A verím, že rozšíria výber, no asi sa nateraz rozhodnem pre rovnaký odtieň, aký máš ty :D
  A STYLISH BEE // Facebook Page

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dobrý matný rúž, už zháňam nejaký ten piatok a zatiaľ som ho nenašla. Buď mi pripadajú veľmi drahé, i keď sú ozaj kvalitné alebo sa potom skôr chovajú ako lesky, než ruže. Tento som v obchodoch zatiaľ nezaregistrovala, no z tvojich fotiek vyzerá dobre a kvalitne, tak sa možno po ňom skúsim pozrieť:)

  Lily of the valley

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Už si dlouho říkám, že si chci nějakou matnou rtěnku od Essence na zkoušku koupit, tak doufám, že s ní budu spokojená :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

i love you ♥

Most Loved

Burn
Po dlhej dobe tu mám znova outfit. Na sebe mám svoje nové lace shorts, ktoré ste mohli vidieť v po…
Review: Catrice - Glamour Doll Volume Mascara
Sľubovaná recenzia na novú riasenku od Catrice - Glamour Doll Volume Mascara . Musím povedať, že za…
Why Dogs Are So Perfect
Toto je Molly. Už sa na blogu párkrát objavila, ale nikdy som vám ju oficiálne nepredstavila a dne…
Summer Sales (New In)
Pred pár dňami sme boli s kamarátkou na nákupoch a súrne som potrebovala nové kraťase! Chcela som n…