Social Media Icons

slide code

Hey Autumn!


To, že jeseň je mojím obľúbeným ročným obdobím už nie je žiadne tajomstvo. Milujem všetko, čo sa jesene týka a tento rok som sa rozhodla, že si spíšem jesenný bucket list, teda jesenné aktivity, ktoré by som rada stihla uskutočniť. Niekoľko sa mi ich už podarilo splniť, ale stále ich zopár nezaškrtnutých zostalo. Jednou z vecí, ktorú som chcela spraviť bolo zbieranie jabĺk. Nikdy som takto zbierať jablká nebola, ale vždy sa mi to páčilo a ani som nevedela, či je nablízku niečo podobné možné. Nakoniec sa mi podarilo nájsť sady, kde bol možný samo zber jabĺk, tak sme jednu slnečnú sobotu vyrazili. Bol naozaj pekný slnečný deň, nazbierali sme si jablká a nakoniec nás museli vyháňať, že sme tam už pridlho a zatvárajú. Keď som videla všetky tie stromy a odrody jabĺk, tak som si povedala, že raz chcem mať takú farmu, kde budem mať jablkové stromy, tekvice, jahody a ďalšie ovocie! Síce som úplne mestské dievča, ale tá predstava sa mi celkom páčila a možno tak niekedy naozaj skončím. Ktovie.

Pri písaní tohto článku sa viac jesenne ani cítiť nemôžem. Je večer, svietia mi svetielka, horí sviečka s jesennou vôňou, mám spravený čaj, počúvam jesenný playlist na Spotify a píšem tento článok. Úplné hygge. To babie leto vonku je super. Príjemné teplé počasie, nemusíme nosiť hrubé kabáty a nie je nám zima ani v krátkom rukáve. Čo ma ale desí je to, že je stred októbra a takéto počasie, aj napriek tomu, že je krásne, tak nakoniec také super nie je, ako sa na prvý pohľad zdá. Zamysleli ste sa nad tým tiež? Ja nad tým posledné dni dosť rozmýšľam a práve som natrafila na tento článok, čo zapadá do tejto témy a dosť ma to vydesilo. Príroda nad nami drží zdvihnutý ukazovák a nám dochádza čas. Smutné je, že väčšina ľudí s tým nemá záujem nič robiť a myslia si, že sa to nejak vyrieši. Samo sa nikdy nič nevyrieši. 

A aby sme takto smutne neukončili tento článok, tak vám poviem pár slov k outfitu. Tento sveter mám ešte z minulého roka a tešila som sa, kedy si ho znova budem môcť obliecť. Obľúbené čierne nohavice sú moja klasika a k nim som si nedávno zadovážila aj takzvané chelsea boots, ktoré sa dajú nosiť ku všetkému. Jedny som už mala, no boli v hnedej farbe a minulý rok sa mi už rozpadli, tak som rada, že som si ich zas kúpila. Budúci týždeň letíme na pár dní do Milána, kam sa už veľmi teším a vy sa určite môžete tešiť na články odtiaľ. 

apple pickingapple pickingapple pickingapple pickingapple pickingapple pickingapple pickingapple picking
Nezabudnite mi napísať, aké jesenné aktivity máte radi a či vôbec nejaké také robíte. Tiež ma zaujíma, čo si myslíte o takomto teple v strede októbra. 


Komentáre

 1. To jsou nádherné fotky! Hrozně ti to sluší! Já miluju tenhle hřejivý a hezký podzim :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Och, nevedela som, že čosi také sa dá robiť aj u nás - no znie to úžasne! Ja tento rok nijaký jesenný bucket list nemám, skôr sa snažím splniť všetky predsavzatia, ktoré som si dala ešte začiatkom tohto roka, tak dúfam, že v decembri budem môcť odškrtať čo najviac položiek :D
  Nádherný jesenný outfit, veľmi ti to pristane! A chelsea boots sú aj u mňa must have ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT THE DAIRY INDUSTRY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty fotky jsou krásné! :) My jablka sbíráme u nás na chalupě, vlastně jsem z toho dávala na Instagram i fotky.

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné fotky, majú úžasnú jesennú atmosféru a zbieranie jabĺk je skvelý nápad!♥

  Svet podľa konvalinky

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezké fotky :) mám stejný košík a miluju ho :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

i love you ♥

Most Loved

Burn
Po dlhej dobe tu mám znova outfit. Na sebe mám svoje nové lace shorts, ktoré ste mohli vidieť v po…
Review: Catrice - Glamour Doll Volume Mascara
Sľubovaná recenzia na novú riasenku od Catrice - Glamour Doll Volume Mascara . Musím povedať, že za…
Why Dogs Are So Perfect
Toto je Molly. Už sa na blogu párkrát objavila, ale nikdy som vám ju oficiálne nepredstavila a dne…
Summer Sales (New In)
Pred pár dňami sme boli s kamarátkou na nákupoch a súrne som potrebovala nové kraťase! Chcela som n…